«Zobens un lemess» cer uz augustu 3

Smagā metāla un tautas mūzikas festivāla «Zobens un lemess» rīkotāji nav padevušies – pašlaik nākuši klajā ar iniciatīvu pārcelt festivālu uz šī gada 7. un 8. augustu. Festivālam bija jānotiek jūnija sākumā.

Organizatori pauž, ja pat Latvijā ierobežojumus atcels tādā mērā, ka festivālu varētu sarīkot, nav skaidrs, vai atvērs robežas, lai var ierasties viesmākslinieki.

«Mēs būsim optimisti, jo nekas cits mums neatliek,» uzsver festivāla rīkotāji. Tāpēc panākta vienošanās ar Bauskas kultūras centra vadību par to, ka festivāla norises datumu pārceļ uz 7. un 8. augustu. «Tā ir vienīgā iespējamā nedēļas nogale šovasar. Festivāla sekmīga norise ir atkarīga no milzums iesaistīto pušu sadarbības, un pasākumā to ir ļoti daudz – mūziķi, mākslinieki un senā ciema dalībnieki, aparatūra un tās apkalpojošā komanda, apsardze, ēdinātāji, neskaitāmi tehniskie darbinieki un, protams, norises vietas un to apkalpojošā personāla pieejamības jautājums. Tādēļ vienīgā iespēja šovasar festivālu sagatavot pienācīgā kvalitātē ir 7. un 8. augusts,» informē organizētāji. Ja optimistiskais scenārijs nepiepildīsies, tad festivālu pārcels uz 2021. gada jūniju.

Rīkotāji norāda, ka festivāls notiks tikai tad, ja laikus būs skaidrs, ka to drīkst un var darīt. «Festivāla priekšdarbos ir ieguldīts daudz darba un līdzekļu, ne katrs festivāls var atļauties to pazaudēt, tāpēc mēs esam nolēmuši mēģināt izmantot vienīgo iespēju šovasar. Tomēr 7. un 8. augustā festivāls notiks tikai tādā gadījumā, ja līdz tam situācija ar «Covid-19» būs normalizējusies, ārkārtas situācija būs atcelta, valsts noteiktie publisko pasākumu ierobežojumi atcelti vai pietiekami mīkstināti, kā arī dzīve būs daudzmaz nostājusies vecajās sliedēs,» pauž festivāla «Zobens un lemess» komanda.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Njā

"cer uz augustu" .. Nu, tā teikt, cerība muļķa mierinājums. Šogad jau vairs kaut ko cerēt nav reāli.
Es ceru, ka nākamgad vispār varēs :)

pirms gada, 2020.05.14 16:28

Metālists

Es arī ceru. PVO jau pateica, ka vīruss nekur nepazudīs. Jādzīvo vien tālāk, nav vienīgā mirstamā kaite.

pirms gada, 2020.05.14 17:18

Njā

Šogad cerēt ir visai naivi, jo bailēs no 2. un 3. viļņa, cilvēku skaits, kas varēs pulcēties, noteikti tiks ļoti ierobežots un nekādīgi nebūs tik liels, lai varētu rīkot festivālu.
Visas cerības uz nākamo gadu.

pirms gada, 2020.05.15 08:12

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju