Ziemassvētku laiks saspringts arī pasta darbiniekiem 9

Decembrī saspringts darba ritms ir va/s «Latvijas Pasts» strādājošajiem. Sīkpakas, ko iedzīvotāji pasūtījuši svētku dāvanām, ceļo no visas pasaules. Šajā laikā ērtākai sūtījuma saņemšanai vairākās pasta nodaļas darbojās ātrās kases, Bauskā tādu sola vien, ja pieaugšot klientu plūsma un apjoms.

Va/s «Latvijas Pasts» Zemgales reģiona vadītājs Jānis Kudiņš atklāja, ka pasta centrā «Bauska» vidēji mēnesī izsniedz ap 7000 sīkpaku, tomēr šis skaits esot atkarīgs no sezonālajām svārstībām un tirgotāju aktivitātēm. Tā, piemēram, vasarā sūtījumu būšot mazāk, savukārt rudenī, kad dažādās interneta iepirkšanās platformās notiek tradicionālās izpārdošanas, un gada nogalē, kad aktivizējas Ziemassvētku un Jaungada dāvanu pirkšana, šis rādītājs varot pieaugt. Arī oktobrī pasta centrā Bauska izsniegts vairāk nekā 7000 vienkāršo sīkpaku. Analizējot uzņēmuma kopējos datus un katras atsevišķās pasta nodaļas rādītājus, ir skaidrs – kopējie sūtījumu apjomi ir stabilizējušies un līdz gada beigām sūtījumu skaita pieaugumam saglabāsies kāpjoša tendence.
Uzņēmums pasta centrā «Bauska» ir īstenojis vairākus optimizācijas pasākumus, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus, maksimāli izmantojot esošos resursus un nezaudējot klientu servisa kvalitāti. Īpaša ātrā kase sūtījumu izsniegšanai Bauskā gan neesot izveidota, taču nepieciešamības gadījumā, klientu un apjomu plūsmai strauji pieaugot, J. Kudiņš sola veikt papildu pasākumus, lai nodrošinātu visu klientu efektīvu apkalpošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vilis

Tās Bauskas pasta flegmas varētu kustēties ātrāk. Vienmēr kā aizej, tā knapi kust un nepieklājīgas. Reti kura ir pieklājīga un laipna.

pirms gada, 2019.12.10 08:47

jaa!

100 proceni piekriitu teiktajam. nav ipasi laipnas, it kaa baigi aiznemtaas, cilveku pilns, un pasas knapi kust. vakar ari, skatos, cilveku daudz, zvanins tik zvana, visi staav, acimredzot daudzi panemusi numurinus un aizgajusi, jo nav iespejams sagaidit savu kaartu. gaismatainaa apaligaa iznaca nomainit bilesu rulli aparatam. vispar tas pasts ir un paliek gliemezu gaitas rezimaa. tapec daudzi laikam izmanto omnivas, dpd, vieniigi vel vecie laudis ar pensijaam un apsveikumu kartinam, un maksajumu reekiniem.

pirms gada, 2019.12.10 09:02

Jaa jaa

Apriet māk, bet ej un parādi cik tu ātri strādā! Priecājies ka vispār kāds tās izdod. Es uz pastu eju biežāk nosūtīt kādu sūtījumu un apkalpošana ir vienmēr bijusi laipna.

pirms gada, 2019.12.10 09:30

no novada

Attīstītās valstīs nav Pasta.

pirms gada, 2019.12.10 10:21

Princess

Varu pateikt vienu , ja nomainīto kolektīvu pret jaunākām meitenēm tad viss būtu tip top , tagad sēž visas ap piecdesmit un neiespringst ātrāk vai vēlāk! Pasta galvenā vadītāja Tatajana ļoti nelaipna, pavisam nesen sanàca diez gan riebīga situācija , bet tas ir tālāk ziņots un ar viņu pašu noteikti to noskaidros !

pirms gada, 2019.12.10 11:14

Zuze123

Viņām stundas ir dramatiski daudz un maksā minimālo algu, tāpēc varat būt vispār priecīgi, ka kāds tur vēl grib strādāt. Ja jau nepatīk tik daudzas lietas, tad ko tur ejat.

pirms gada, 2019.12.10 13:21

Luize

Sajauc biezi sutijumus un izsniedz citam cilvekas ,neparliecinas par identitati.....

pirms gada, 2019.12.10 19:26

zzz...

datoru atrums vainigs nevis cilveks, vai vins jauns vai sens

pirms gada, 2019.12.11 08:16

MG-42

Pastu apmeklēju regulāri gan saņemot gan sūtot sūtījumus un neesmu saskāries ar rupju vai nelaipnu attieksmi. Darbinieces ir lietišķas un ātras (cik to atļauj datorsistēma). Ja kāds vai kāda vēlas īpašu apkalpošanu tad lūdzu izvēlēties citus pasta pakalpojuma nodrošinātājus, nevis rakstiet aizskarošus komentārus internetā. Sveicieni Latvijas pasta Bauskas nodaļas meitenēm!

pirms gada, 2019.12.11 09:23

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju