Ziemas kausā dambretē baušķeniekiem labi rezultāti 1

Latvijas Dambretes federācija aktīvi turpina rīkot tiešsaistes turnīrus, un kopš jaunā gada sākušies Ziemas kausa izcīņas posmi tiešsaistē 64 lauciņu dambretē. Arī šajās sacensībās Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un vienkārši Bauskas pārstāvjiem labi rezultāti.

Paredzēts, ka aizvadīs piecus posmus un trīs no labākajiem posmu rezultātiem skaitīs kopvērtējumā. Citās vecuma grupās aizvadīti jau trīs posmi, citās vēl divi.

Jaunākie U8 un U10 dalībnieki jau ir trīs posmus izspēlējuši, pēdējais 20. janvārī. Divos no trim posmiem U8 grupā trešo vietu izcīnīja Rūta Arāja, un viņa kopvērtējumā ir ceturtajā vietā.

Vecākajās grupās aizvadīti divi posmi. U13 un U16 dalībniekiem pēdējās sacensības notika 15. janvārī. Šeit U13 grupā meitenēm pašlaik kopvērtējumā sestajā vietā Zane Lea Zunda, astotā – Keita Enija Platā. Puišiem pirmajā vietā Roberts Maikūns, desmitais – Ričards Ceruss. U16 grupā R. Maikūns ir otrajā vietā, ceturtais Denijs Vilhelms Krauklis, piektais – Everts Rūdolfs Lepsis.

Vecākā U19 grupa un pieaugušie arī izspēlēja divas reizes – pēdējo reizi 17. janvārī. U19 pirmajā posmā ceturtais bija Reinis Štāls, bet otrajā nepiedalījās. Pieaugušajiem pirmajā posmā otrajā vietā bija Jānis Štāls, bet otrajā posmā rezultāts nebija tik labs, kopvērtējumā pašlaik ceturtā vieta.

Sacensības noslēgsies februāra pirmajā nedēļā, un tad arī kļūs skaidrs, kāds ir vietu sadalījums Ziemas kausa izcīņā dambretē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

J.A.

Malacis!

pirms mēneša, 2021.01.31 21:03

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju