Vīrietis Iecavā sabojā mašīnas virsbūvi

Iecavā, Rīgas ielā, 12. jūlijā vīrietis, kura personība ir noskaidrota, sabojāja automašīnas «VW Polo» virsbūvi. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Rīgas ielā, 12. jūlijā kādam vīrietim nozagts mobilais tālrunis «Samsung Galaxy S10». Pašlaik tas meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. jūlijā saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 18 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. jūlijā saņemta informācija par 83 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 94 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 52 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju