Vīrietis Iecavā mašīnu stūrē reibumā un bez tiesībām

Iecavā, Upes ielā, 15. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «Peugeot-206», būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. jūlijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. jūlijā saņemta informācija par 84 gadījumiem, kad iedzīvotāji griezušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 74 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 45 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas laupīšanas. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju