Vīrietis Iecavā auto stūrē 2,19 promiļu reibumā

Iecavas novadā 21. janvārī vīrietis stūrēja automašīnu «Mercedes-Benz C220», būdams alkohola reibumā, kā arī viņam nebija likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Rīgas ielā Iecavā 21. janvārī Iecavas pašvaldības policija konstatēja, ka vīrietis vada automašīnu «Volvo S60», būdams 2,19 promiļu alkohola reibumā. Pamatojoties uz Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas ziņojumu, Valsts policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. janvārī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti astoņi administratīvā pārkāpuma protokoli. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. janvārī saņemta informācija par 112 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 59 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi.   

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju