«Vides serviss» izved sniegu no ielu krustojumiem Bauskā

Trešdien, 8. decembrī, SIA «Vides serviss» izveda sniegu no Salātu ielas – gar Bauzes tirgu, kur šaurākas vietas. Šodien, 9. decembrī, to turpinās darīt, atbrīvojot no sniega Salātu un Dārza ielas, Slimnīcas ielas, kā arī Uzvaras ielas krustojumu, «Bauskas Dzīvei» stāsta Raimonds Bitins, SIA «Vides serviss» tehniskais direktors.

Sniegu nogādā laukumā Dambja ielas galā. «Pašlaik vairāk nav jēgas vest, jo solīts atkusnis. Tad savukārt būs nepieciešama pastiprināta kaisīšana,» teic R. Bitins.

Kā izdevies tikt galā ar darbiem ziemas apstākļos, kādas bija grūtības? Tehniskais direktors teic, ka darba netrūcis, jo sniga teju divas diennaktis pēc kārtas. Savukārt sals zem mīnus 10 grādiem vainojams pie tā, ka sāls nešķīdina ledu, sniegu. Sniega tīrīšanā grūtības radīja gar ielu malām un namu iekšpagalmos novietoti automobiļi.

Šīs nedēļas nogalē Latvijā gaidāmi nokrišņi un apledojums. Sākot ar piektdienas vakaru, gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, prognozē sinoptiķi. Dienā gaisa temperatūra būs virs nulles, iespējami nokrišņi, savukārt naktī saglabāsies nelieli mīnusi, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes mājaslapā https://videscentrs.lvgmc.lv/.>

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju