VIDEO: «Bekars» laiž klajā kompozīciju «Šodien svinam Latviju» 3

Latvijas simtajā jubilejā, 18. novembrī, klausītāju vērtējumam nodots grupas «Bekars» un Annemarijas Moisejas kopdarbs – dziesma «Šodien svinam Latviju». Mūzikas un teksta autori ir grupas dalībnieki.

«Kompozīcija veltīta Latvijai dzimšanas dienā. Dziesmā paužam prieku par šīs zemes skaistajiem saulrietiem, Daugavu, dziesmu spēku un sev mīļiem cilvēkiem,» skaidro jaunie mūziķi.

Tapis arī videoklips, «Bekara» idejas realizējis operators Kristers Čakāns. Videoklips filmēts Latvijas simtgades priekšvakarā sirsnīgā svētku noskaņā kopā ar grupai īpašiem cilvēkiem.

Kompozīcijas prezentācija notiks 18. novembra vakarā Bauskas Rātslaukumā valsts simtgadei veltītā svētku koncertā. Dziesma pieejama arī straumēšanas platformās.

Grupā «Bekars» muzicē četri Bauskas jaunieši: vokālists un ģitārists Armands Rutkovskis, bundzinieks Jānis Biezais, basģitārists Varis Jātnieks un taustiņinstrumentālists Matīss Kataņenko.

 Jaunā dziesma ir grupas «Bekars» pirmais kopdarbs ar talantīgo dziedātāju, čellisti, Rīgas Doma kora skolas audzēkni Annemariju Moiseju. 30. novembrī «Bekars» kopā ar A. Moiseju muzicēs mūzikas un mākslas festivālā «Bildes» Rīgas Kongresu namā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

b

wow! es ari piedalijos filmesana! tas ir tik briniskigi ka, vareja piedalities berni! cool videoklips paldies bekaram!

pirms gada, 2018.11.19 10:20

b

paldies draudzenei kas mani uzaicinaja piedalities grupas BEKARS videoklipa filmesana! ari pateicos visiem kas izdomaja ka vajadzetu iesaistit cilvekus!

pirms gada, 2018.11.19 10:28

baušķeniece

Prieks par Bauskas puikām - zinu "Bekara" katru dalībnieku, visi ir pieklājīgi, nopietni jaunieši, muzikālā ziņā patiešām apdāvināti un reizē arī ļoti mērķtiecīgi, daudz dara, pirms kāpj uz skatuves. Viņiem piemīt tāda īpaša harisma - zēni spēj "pavilk", aizraut. Lai viņiem ir vēl daudz skaistu dziesmu un īpašu koncertu!

pirms gada, 2018.11.20 14:49

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju