VIDEO: Ar grandiozu gaismas šovu Iecavā iededz egli 2

Piektdien, 6. decembrī, plkst. 18 pie Iecavas kultūras nama pulcējās daudz iedzīvotāju, lai vērotu multimediālu šovu un lielās egles iedegšanu. Pasākumu atklāja Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme un Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.

Sarīkojums bija grandiozs. Sanākušos pārsteidza vēl neredzēts šovs – gaismas rotaļas mūzikas pavadījumā.

Iecavniece Sandra Upelniece stāsta, ka šovs bija fantastisks, taču trūka aktivitāšu bērniem: «Bija iespaidīgi! Lieliski, ka pie Iecavas kultūras nama aug liela egle un katru gadu nav jācērt jauna. Iepriekšējos gados tika sarūpētas aktivitātes bērniem, taču šogad to nebija. Žēl, jo pasākums vairāk domāts bērniem.» Arī Sandras meita Elza apgalvoja, ka trūcis rotaļu ar citiem bērniem. Sandra ir aktīva Iecavas iedzīvotāja un cenšas apmeklēt visus kultūras namā rīkotos pasākumus. Ziemassvētku gaidīšanas laikā Sandras ģimene cep piparkūkas un visi kopā brauc pēc eglītes.

Aktīvās iecavnieces Velta, Ilga un Benita vērtēja, ka šogad lielās egles iedegšana bija skaistāka nekā citus gadus. «Turklāt šī ir īsta egle,» sacīja iecavnieces.  Velta, Ilga un Benita apmeklē visus Iecavas kultūras namā rīkotos pasākumus. Velta tajos dažkārt arī uzstājas.
Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme atklāja, ka ideja par egles iedegšanu ar multimediālu šovu radusies jau pērn, kad šādi atklāta Siguldas svētku egle. Uz jautājumu par to, kāpēc nav rotaļu bērniem, L. Jaunzeme atbildēja: «Ja mēģinātu to darīt, viena daļa bērnu pat nedzirdētu un neredzētu, kas notiek. Mums nav tik liela laukuma, lai visus varētu iesaistīt rotaļās.»   

Visu decembri līdz pat Ziemassvētkiem Iecavas kultūras namā norisināsies daudz dažādu sarīkojumu. L. Jaunzeme stāsta: «Kultūras namā būs pašdarbnieku koncerti, tie ir publiski pasākumi, tāpēc aicināts ikviens interesents. Decembrī būs arī tradicionālā konkursa «Gada uzņēmējs» noslēgums. 21. decembrī būs ļoti skaists Ziemassvētku koncerts. 22. decembrī būs sarīkojums bērniem un jauks koncerts.» Visi laipni aicināti iesaistīties un apmeklēt Iecavas kultūras nama pasākumus!Pievieno komentāru

Komentāri 2

Viedoklis

Brīnišķīga egles iedegšana Iecavā. Malači iecavnieki, vienmēr pasākumi ar odziņu!

pirms gada, 2019.12.09 15:30

Pilsonis

Salūts ļoti romantisks.

pirms gada, 2019.12.09 16:19

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju