VID atsāks klātienes klientu apkalpošanu Bauskā 1

No nākamās nedēļas Valsts ieņēmumu dienests (VID) atsāks klātienes klientu apkalpošanu Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), portālu informēja VID.

No pirmdienas, 6.jūlija, VID konsultanti būs sastopami valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Bauskā,Uzvaras ielā 1.

Apmeklējot klientu apkalpošanas vietu, VID lūdz būt piesardzīgiem un atbildīgiem, un ievērot visus valstī joprojām noteiktos piesardzības pasākumus - ieturēt divu metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Dienests aicina atlikt VID konsultanta apmeklējumu, jūtot elpceļu slimības pazīmes, kā arī nenākt, ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Rūpējoties par klientu un iestādes darbinieku drošību, VID atgādina, ka iedzīvotāji visus VID pakalpojumus var saņemt elektroniski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS).

VID konsultācijas var saņemt, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā "Sarakste ar VID". Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Murgs

Nu tad beidzoooot!!! Citi vergo, citiem brīvdienas.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.11 23:08

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju