Veselības problēmas rodas auksto laikapstākļu dēļ

Šoruden Bauskā reģistrēts pirmais gadījums, kad sievietei radušās veselības problēmas auksto laikapstākļu dēļ, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristians Galanders.

K. Galanders stāsta, ka 21. oktobrī 89 gadus veca kundze devusies pastaigāties un uz brīdi apsēdusies, lai atpūstos. Pēc neilga brīža sajutusi ķermeņa atdzišanas pazīmes. Mediķi pensionāri nogādāja slimnīcā.

24. oktobrī Rundāles novadā 32 gadus vecs vīrietis palīdzēja draugam nodzēst ugunsgrēku. Cīnoties ar ugunsnelaimi, vīrietis nokrita no 2,5 metrus augstas ēkas jumta. Mediķi konstatēja kreisā apakšstilba lūzumu, tāpēc aizveda vīrieti uz stacionāru.

Vecumniekos 26. oktobrī 29 gadus vecs vīrietis braucis ar velosipēdu alkohola reibumā un kritis no spēkrata, stāsta speciālists. Viņš guva galvas, tajā skaitā sejas, traumu, sasitumus, asins izplūdumus un nobrāzumus. Ātrās palīdzības brigāde vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Kopumā aizvadītajā nedēļā no 20. līdz 26. oktobrim Bauskas apriņķī iedzīvotāji mediķu palīdzību lūguši 115 reizes, no tām 19 gadījumos ārstētas traumas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju