Vērtēs Vecumnieku novada uzņēmējus 4

Līdz mēneša beigām var izvirzīt kandidātus konkursam «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2019». Tajā tiks vērtēta vietējo komersantu darbība un sasniegumi pagājušajā gadā, izraugoties veiksmīgākos pavisam septiņās kategorijās.

Uzņēmēju apzināšana, kuri šogad aktīvi, veiksmīgi un godprātīgi darbojušies savā nozarē, sekmējuši komercdarbības vides attīstību, popularizējuši labas prakses piemērus un veicinājuši Vecumnieku novada uzņēmēju pazīstamību, noslēgsies 31. janvārī. Šī būs jau ceturtā reize, kopš tiek rīkots šāds konkurss. Turpmāk gan tas norisināsies reizi divos gados.

«Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, ka žūrija, pamatojoties uz vērtēšanas laikā gūtajiem secinājumiem, rosinājusi konkursa nolikumā veikt izmaiņas. Deputāti domes sēdē pērn oktobrī jauno kārtību apstiprinājuši. Šogad tiks vērtēti 2019. gada rezultāti, bet nākamreiz uzņēmējus godinās 2022. gadā, kad analizēs 2021. gadā sasniegto.

Alīna Žukauska, novada domes projektu koordinatore, atgādina, ka komisijai ir tiesības pretendentu vērtēt tikai vienā no kategorijām gadījumā, ja uzņēmējs izvirzīts vairākām nominācijām. Šis papildinājums nolikumā nepieļaus iespēju vienam komersantam iegūt galveno balvu vairākās grupās, kā tas iepriekš noticis. Jāņem arī vērā, ka konkrētās nominācijās nedrīkst pieteikt divu iepriekšējo konkursu uzvarētājus šajās kategorijās.

Gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji aicināti izraudzīties pretendentus šādām nominācijām: «Gada jaunietis uzņēmējdarbībā», «Gada pakalpojumu sniedzējs», «Gada lauksaimnieks», «Gada darba devējs», «Čaklās rokas», «Gada ražotājs», savukārt pašvaldība, tās iestādes vai pagastu pārvaldes var pieteikt kandidātus kategorijā «Gada labdaris».

Lai izvirzītu uzņēmējus balvai, jāaizpilda anketa. Tā pieejama novada domes administrācijas ēkā, pagastu pārvaldēs, bibliotēkās; to iespējams noformēt arī elektroniski. Pieteikums līdz 31. janvārim jānogādā Vecumnieku novada domē. Tāpat kā iepriekš, visi derīgo anketu iesniedzēji piedalīsies izlozē, un konkursa noslēguma sarīkojumā 20. martā tiks noskaidrots veiksminieks, kurš balvā iegūs labumu grozu ar novada uzņēmēju ražojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Mesele

Varētu autoservisi pieteikties pilni pakši vecumniekos ar viņiem . Jogurti nav aktuali.

pirms gada, 2020.01.08 22:37

To Mesele

Vai tie nelegālie, kuriem Kalniņš iznomā telpas?

pirms gada, 2020.01.10 06:03

Anna

Nu gan labskanīgs "labdaris", tāda kā humora pieskaņa. Vai tiešām neatradās kāds ar labāku fantāziju nomināciju nosaukšanā.

pirms gada, 2020.01.10 13:51

Tups

Nomināciju kaktu serviss 2020 iegūst?

pirms gada, 2020.01.11 10:57

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju