Velosipēdu stūrē krietnā skurbulī 2

Valsts policija mūspusē pieķērusi trīs personas, kas uz riteņa bija sēdušās, būdamas reibumā.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece portālam pavēstīja, ka sestdien, 2. jūnijā, Rundāles pagastā vēlu vakarā 1954. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadījis velosipēdu pa ceļu Pilsrundāle–Dzirnieki. Riteņbraucēja izelpā konstatētas 1,16 promiles, vīrietim nav bijusi arī vadītāja apliecība.

Tajā pašā dienā ap pulksten 22 Rundāles novada citā vietā – uz ceļa Pilsrundāle–Ādžūni – pieķerta velosipēdiste, kura mina pedāļus, būdama vieglā skurbulī. 1967. gadā dzimušajai sievietei nebija arī vadītājas apliecības.

Vēl kāds dzēris riteņbraucējs pirmdien, 4. jūnijā, ap pulksten sešiem vakarā apturēts uz maģistrāles A7 Codes pagasta teritorijā. 1973. gada dzimušā vīrieša izelpā konstatētas 2,59 promiles alkohola.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skaidros neķer ?

Ne tikai šoferīšus,bet pat vellapēdu minējus skurbulī spēj noķert mūsu Valsts policija. Par uz nomaļiem lauku ceļiem. Nav vārdu - malači !
Bet tos,kas skaidrā ik pa laikam uzlauž un apzog šķūnīšus un dzīvokļus nezin kāpēc neizdodas noķert. Un viņi to reizēm dara pat skaidrā dienas laikā !

pirms 2 gadiem, 2018.06.06 16:11

D2

Taisnība! Lielos zagļus nevar noķert toties dižojas ka nabagus ļautiņus ar promilēm noķer. Nu jā......

pirms 2 gadiem, 2018.06.10 09:19

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju