Vecumnieku vidusskolēni iekļūst «FIZMIX Eksperiments» finālā

Iekļūstot Zemgales labāko komandu desmitniekā, Vecumnieku vidusskolas jaunieši 34 reģiona komandu konkurencē ir kvalificējušies erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālam, kurā 12. maijā Rīgā tiksies visu Latvijas reģionu spēcīgākās komandas, portālu informē konkursa koordinatore  Kate Nītiņa.

No Zemgales par fizikā zinošākās komandas titulu valsts mērogā un iespēju doties uz aizraujošu vasaras nometni vēl sacentīsies Jelgavas, Viesītes, Aizkraukles un Dobeles 8. un 9. klašu skolēni.
 
Šogad konkursa fināls būs reizē arī Latvijā pirmais fizikas festivāls ar plašu izglītojoši izklaidējošu programmu ne vien pašiem finālistiem, bet arī līdzjutējiem un visiem zinātkārajiem bērniem un jauniešiem. Iespēja klātienē sekot līdzi konkursa lielā fināla izspēlei, kurā vienuviet tiksies 360 skolēnu no visas Latvijas, būs festivāla centrālais notikums. Vairāk informācijas par festivāla programmu www.fizmix.lv/festivals. /> 
“Konkursa noslēgums būs vēl nebijis notikums – finālisti varēs gan pārbaudīt savas zināšanas oriģinālos un āķīgos uzdevumos, gan piedzīvot īstus fizikas svētkus – Latvijā pirmo fizikas festivālu. Tajā ļoti gaidīti ir arī komandu līdzjutēji – skolasbiedri, brāļi, māsas un vecāki –, lai eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs iepazītu visi kopā,” stāsta AS “Latvenergo” erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” projekta vadītāja Danute Kindzule.
 
No Zemgales lielajā fināla piedalīsies:
•    Vecumnieku vidusskolas BRUŅURUPUČI NINDZJAS, skolotāja Natālija Čudare
•    Dobeles Valsts ģimnāzijas UZGRIEZNIS, skolotāja Ineta Žeiere
•    Aizkraukles novada vidusskolas FRUCTIS un CETURTAIS ŅUTONA LIKUMS, skolotājas Žanna Murahina un Ludmila Belogrudova
•    Viesītes vidusskolas 5Hz un FIZMIKSERI, skolotājs Roberts Orups un skolotāja Līga Blumbeka
•    Jelgavas Valsts ģimnāzijas 500 Luksi un PACEĻAM FIZIKU, skolotāja Baiba Daģe un skolotājs Kārlis Daģis
•    Jelgavas 5. vidusskolas VIĻŅI un ZOBRATI, skolotāji Sergeis Ovčinnikovs un Josifs Spirts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju