Vecumnieku skolēni gūst panākumus volejbolā

Vecumnieku novada volejbolisti guvuši labus panākumus volejbolā ne tikai pieaugušo sacīkstēs, bet arī izglītības iestāžu turnīros. Zemgales reģionā vidusskolu vecuma grupā Vecumnieku vidusskolas vienībām zēniem pirmā un meitenēm trešā vieta.

Latvijas Nacionālās līgas zemākajā grupā volejbola komanda «Vecumnieki» mačus aizvada aizvien pārliecinošāk. Pirmo grupas turnīra apli vienība ļoti veiksmīgi 8. februārī noslēdza Aizputē, uzvarot trijos setos, tā nopietni pretinieki spēja pretoties tikai pirmajā – 25:23, 25:19 un 25:18. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija. Turnīra tabulā «Aizpute» ir tuvākā konkurente «Vecumniekiem». Jau nākamajā dienā 9. februārī «Vecumnieki» ieradās Talsos, kur ar 3:0 pārspēja vietējo vienību SK «Talsi». Pa setiem – 25:16, 25:22 un 25:19. Ir skaidrs, ka atlikušajos mačos diez vai kāda no vienībām spēs nobīdīt «Vecumnieku» komandu no pirmās vietās tabulā, un Vecumnieku novada puišiem tagad galvenais ir sākt gatavoties izslēgšanas turnīra spēlēm.

Šonedēļ, 11. februārī, Ozolniekos un Valgundē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā vidusskolu vecuma grupā. Vecumnieku vidusskolas sporta skolotājs un volejbola treneris Rinalds Zariņš informē par sacensību rezultātiem. Puiši vispirms sīvā cīņā ar 2:1 pārspēja Ozolnieku vidusskolu, bet pārējos mačos uzvarēja ar 2:0, tai skaitā ar šādu rezultātu finālā atkal pārspējot Ozolnieku vidusskolu un izcīnot pirmo vietu. Komandā spēlēja Reinis Burkevics, Kristers Balcers, Norberts Čudars, Verners Kļaviņš, Artūrs Čepulis, Niks Vucāns, Markuss Onzulis, Krists Aukstars, Vents Vājeiks, Pēteris Vietnieks un Lauris Vasiļjevs.

Meitenēm nepatīkamākā turnīra spēle bija pusfinālā ar Vircavas vidusskolu, kur zaudēts ar 1:2, bet pēc tam cīņā par trešo vietu uzvarēja Jelgavas tehnikuma komandu, izcīnot bronzas medaļas. Komandā spēlēja Lelde Libere, Jūlija Djačenko, Laura Undīne Šulce, Rūta Ansone, Linda Eriņa, Rebeka Vietniece, Airisa Cimermane un Liene Emīlija Miķelsone.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju