Vecumnieku pansionāta iemītnieki saņem labdaru sarūpētas dāvanas akcijā «Laimes eņģeļi» 1

Dažas dienas pirms gadumijas iepriecināti un bagātīgi apdāvināti veco ļaužu un invalīdu pansionāta «Atvasara» ļaudis. Labdarības akcijā «Laimes eņģeļi» sarūpētas dāvanas visiem 58 sociālās aprūpes iestādes iemītniekiem.

Akcijas rīkotāji un atbalstītāji pansionātā ciemojās 27. decembra pēcpusdienā, kad «Atvasaras» saime sveikta ar koncertu, gardu cienastu un dāsnu labvēļu sagādātām dāvanām.

Zaiga Švāģere, pansionāta vadītāja, «Bauskas Dzīvei» pauda neviltotu pārsteigumu par piedzīvoto apdāvināšanas sarīkojumā. «Šis notikums apliecināja, cik sabiedrība ir labestīga, cik atsaucīgi cilvēki mīt visapkārt! Paldies labdarības akcijas organizatorei Lindai Mocebekerei, kā arī Vecumnieku vidusskolas direktora vietniecei Ilvijai Špundzānei, kura «Laimes eņģeļus» rosināja šoreiz iepriecināt mūsu iestādes klientus,» viņa sacīja. «Aptaujājām un izzinājām katra vajadzības, kā to lūdza akcijas rīkotāji, aicinājām nebūt pieticīgiem un droši teikt, ko sirds kāro. Liels bija pārsteigums, ka viss, ko ļaudis vēlējās, tika sarūpēts un vēl daudz, daudz vairāk. Tagad mums ir divi jauni televizori, spilveni, gultasveļa, pledi, sienas pulksteņi, spoguļi. Tik pulka labu un vajadzīgu lietu! Arī  čības, dzija, vitamīni, saldumi. Nudien bijām pārsteigti. Akcijas organizatoru aicinājumam atsaucās arī Vecumnieku iedzīvotājs Juris Zālītis, kurš katram bija sagādājis medus burciņu, un vietējie ugunsdzēsēji-glābēji, kuri kopā ar savu priekšnieku Visvaldi Janeli bija sarūpējuši vairākas kastes ar augļiem.»

«Atvasaras» saime brīnumu piedzīvoja, baudot skaisto koncertu un vērojot svētku salūtu. «Laimes eņģeļi» klāja arī cienasta galdu un dāvāja gardas kūkas. «Viss, ko pieredzējām, bija liels pārsteigums gan iestādes darbiniekiem, gan iemītniekiem. Paldies labajiem cilvēkiem par dāsnumu, dvēseles siltumu un prieku,» visas saimes vārdā pateicas Z. Švāģere.

Jau vairākus gadus akcijā «Laimes eņģeļi» tiek apdāvināti pansionātu iemītnieki visā Latvijā. Šoreiz pēc Ilvijas Špundzānes, Vecumnieku vidusskolas direktora vietnieces pirmsskolā, iniciatīvas organizatori aicināja iedzīvotājus sarūpēt dāvanas sociālās aprūpes iestādes «Atvasara» ļaudīm Vecumniekos.

Akcija norisinājās sadarbībā ar Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupām «Spārītes», «Bitītes», «Mārītes» un «Taurenīši». «Bitītes» labdarības projektā iesaistās jau vairākus gadus, sūtot sveicienus sociālās aprūpes centra «Liepa» omītēm 8. martā un dāvājot savu sirds siltumu Ziemassvētkos sociālās aprūpes un rehabilitācijas centru «Eleja» un «Staļģene» iemītniekiem.

«Kolektīvā bijām izsprieduši, ka arī šoreiz dosim savu artavu labdarībai, taču akcijas rīkotāji vēl nebija nolēmuši, kura pansionāta ļaudis svētkos iepriecināt. Ieminējos, ka varētu dāvāt sirds siltumu mūsu pansionāta «Atvasara» iemītniekiem. Ideja guva atbalstu, un prieks, ka ieceri izdevās īstenot. Līdz pat 27. decembrim dzīvojām svētku drudzī. Iesaistīšanās šajā notikumā ļāva noķert īstu Ziemassvētku sajūtu,» atklāj I. Špundzāne. Katram brīvprātīgajam, kurš sarūpēja dāvanu «Atvasaras» ļaudīm, bija iespēja saņemt pirmsskolas grupu audzēkņu darinātu eņģelīti, lai «katrs, kurš nācis ar savu sirds siltumu, neaizietu prom tukšām rokām». Rīdzinieki esot drošāki un aktīvāk iesaistās labdarības projektos, taču, kā atzīst I. Špundzāne, šī bija iespēja arī Vecumnieku novada iedzīvotājiem radināties pie atsaucības un atvērt savas sirdis, lai sniegtu gaismu un mīlestību citiem.Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 10:58

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju