VCA mobilais vakcinācijas punkts pirmajā mēnesī pret Covid-19 potējis vairāk nekā 1300 iedzīvotājus 6

«Veselības centru apvienības» (VCA) mobilais vakcinācijas punkts mēneša laikā, pārsvarā atsaucoties pašvaldību aicinājumam, izbraucis uz  dažādām vietām Rīgā, Jūrmalā, Tukuma un Bauskas novadā, kur kopā pret Covid-19 vakcinēti vairāk nekā 1300 iedzīvotāji, «Bauskas Dzīvi» informē Līga Ribkinska, VCA pārstāve.

Šonedēļ, 1. decembrī, potēšana vakcīnbusā bija organizēta arī Iecavā, pie kultūras nama. Uz to bija ieradušies 58 iedzīvotāji, kuri vairākums saņēma balstvakcīnu. Uz pirmo poti bija atnācis vien retais, sacīja L. Ribkinska.

“Jau pirmajā mēnesī ir pierādījies, ka esam izvēlējušies pareizu soli, veicot ieguldījumu mobilā vakcinācijas punkta izveidē, tā veicinot straujāku iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19 – īpaši reģionos. Esam gandarīti, ka VCA medicīnas personāls var doties vakcinēt jebkur Latvijā, un esam saņēmuši tiešām daudz pateicības vārdu no iedzīvotājiem, kuri līdz ar mūsu ierašanos varēja vakcinēties dzīvesvietas tuvumā, nevajadzēja tērēt laiku un resursus, lai aizbrauktu uz kādu no vakcinācijas punktiem, turklāt daudziem senioriem nokļūšana tajos ir apgrūtinoša arī veselības dēļ,” par mobilā vakcinācijas punkta darbu stāsta VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

Kā apliecina S. Lapiņa, tiek plānots ar jauno gadu šādu mobilo vienību darbu izvērst vēl plašāk, viņa arī pauž pateicību vietējām pašvaldībām par sadarbību.
    
Vakcinēšanas pret Covid-19 procesa mobilitāte aizvien ir aktuāls jautājums, VCA vakcinācijas vajadzībām aprīkotā mikroautobusa darba grafiks darbam visā Latvijā ir regulāri saplānots vismaz divas nedēļas uz priekšu. Tā piestāšana sadarbībā ar pašvaldībām tiek izvēlēta vietās, kur attiecīgi var atnākt vairāk cilvēku – pie kultūras centriem, vietējiem veikaliem, bibliotēkām u.c.
 
Bauskas novadā, piemēram, VCA mobilais vakcinācijas punkts ievērojami veicinājis vakcinācijas aptveri – sešās dienās piestājot 3 – 4 pieturās, šādi vakcinēti 663 šīs pašvaldības iedzīvotāji.

VCA mobilais vakcinācijas punkts darbu sāka darbu  2021. gada 22. oktobrī un ir Baltijā pirmais šāda veida vakcinācijas punkts, kas, atsaucoties pieprasījumam, nodrošina vakcinācijas procesa mobilitāti pašvaldībās visā Latvijā.

Mobilā punkta izveidošana vakcinācijas vajadzībām ir uzņēmuma ieguldījums ilgtermiņā, apliecina L. Ribkinska, turpmāk to izmantos arī sezonālajai ērču encefalīta, gripas vakcinācijas nodrošināšanai, kā arī izbraukuma konsultācijām un diagnostisko mērījumu pakalpojumiem darba kolektīvos un iedzīvotājiem visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kasis

Driz pienems likumu,ka vakcinacija obligata,darba bus daudz.

pirms mēneša, 2021.12.03 18:16

Aivars

Un ir idiņi, kas iet!?!?

pirms mēneša, 2021.12.04 13:20

Aivaram

A ko lai dara, ja piespiež, darbu zaudēt negribas un noteikti tādi ir daudzi, kas ne jau dēl veselības uz to parakstījās.

pirms mēneša, 2021.12.05 17:01

kasis

Daudziem jau nav izveles,darbu negrib zaudet.

pirms mēneša, 2021.12.14 09:51

Aigars

Ka tik Ilidiņi nav tie, kas te komentē, apsaukājot citus!

pirms mēneša, 2021.12.04 14:06

45

Idiņi tie,kas neiet vakcinēties!

pirms mēneša, 2021.12.06 21:28

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju