Valles pagastā šoferis nobrauc no ceļa

Vecumnieku novada Valles pagastā 21. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «Audi A4 Avant» un nobrauca no ceļa. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. aprīlī saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti astoņi administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. aprīlī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 67 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 29 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas četras personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība. 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju