Uzsāks naudas atmaksu par festivāla «Bauska TASTE» biļetēm 5

Saistībā ar neprognozējamo situāciju ar noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem šajā vasarā, organizatori nolēmuši mainīt mūzikas un aktīvās atpūtas festivāla «Bauska TASTE 2021» formātu un no trešdienas, 5.maija, uzsākt naudas atmaksu par iepriekš iegādātajām biļetēm, portālu informēja Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Paula Kristiāna Lībiete.

Viņa norādīja, ka šobrīd ir sarežģīti prognozēt mainīgās situācijas attīstību un tās ietekmi uz masu pasākumu pulcēšanās ierobežojumiem gaidāmajā vasarā, taču jau tagad esot saprotams, ka ierastos formātos tikties vēl nebūs iespējams.

Festivāla komanda patlaban izstrādā iespējamos pasākuma norises scenārijus esošajai situācijai pielāgotā formātā. Organizētāji cer izziņot festivālu sašaurinātā formātā uzreiz pēc  atbildīgo institūciju lēmumiem  par atļauto apmeklētāju skaitu un ierobežojumiem ārtelpu pasākumos šovasar.

Ja biļetes uz iepriekš izziņoto festivālu iegādātas elektroniski interneta veikalā http://www.bilesuparadize.lv,  nauda pircējam tiks atmaksāta ar pārskatījumu uz bankas kontu bez klienta pieprasījuma. Taču, ja ieejas kartes uz festivālu iegādātas kādā no «Biļešu Paradīze» tirdzniecības vietām klātienē, naudu par iepriekš iegādātajām biļetēm iespējams saņemt jebkurā «Biļešu Paradīze» kasē, sākot no trešdienas, 5.maija.

Naudas atmaksa par festivāla biļetēm Bauskas Kultūras centra kasē no  5.maija notiks kases darba laikā ar iepriekšēju pierakstu, zvanot pa tālruni 63923291. Savu vizīti Bauskas Kultūras centrā iespējams pieteikt katru darba dienu no pulksten 9 līdz 18 vai sestdienās no 10 līdz 14. Svētdienās kase ir slēgta. P.K. Lībiete atgādina, ka Bauskas Kultūras centra telpās ikvienam apmeklētājam jāvalkā sejas maska, jāievēro divu metru distance un pārējie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Jaunumiem un aktuālajai informācijai festivāla rīkotāji aicina sekot līdzi «Bauska TASTE» sociālo tīklu profilos un festivāla mājaslapā http://taste.bauska.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

??

Kāpēc tad nebūs vairs?

pirms 25 dienām, 2021.04.24 10:33

Me

Žēl

pirms 24 dienām, 2021.04.25 11:41

Uve

Nē, nu tas tak jau bija skaidrs arī pirms pusgada, ka šogad šādi pasākumi nenotiks. Turklāt.. ļoti iespējams, ka tā kā agrāk, festivāli vispār vairs nenotiks un formāts būs savādāks.

Personīgi, es gribētu, lai šo "saskaldītu" vairākos mazākos pasākumos, līdzīgi kā iepriekš bija Pulsēta. Tikai varbūt ne gluži BKC pagalmā un ne tik mazā cilvēku lokā, ja vien tas ir iespējams.

pirms 20 dienām, 2021.04.29 09:12

4

Un kāpēc nenotiks?
Jo daļa cilvēku ir aitas un nesaprot, ka tā ir afēra. Reizē arī bizness.

pirms 17 dienām, 2021.05.01 18:59

igtyduygmhtgufyrre

Bedrei viss ok,blējiet tālāk!

pirms 14 dienām, 2021.05.04 22:08

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju