Uzņēmējus aicina apmeklēt Biznesa forumu Jelgavā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus bez maksas apmeklēt Zemgales Biznesa forumu, kura laikā notiks paneļdiskusija “Zemgales uzņēmēja DNS – realitāte un nākotnes perspektīva”, kā arī tīklošanās meistarklase “Spidernet”.

Forums norisināsies piektdien, 27. aprīlī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā “Uzņēmēju dienu Zemgalē 2018” ietvaros. Tas tiek organizēts sadarbībā ar LTRK. Jelgavas pilsētas pašvaldību un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju, portālu informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāve Rūta Grikmane.

Foruma paneļdiskusijā mēģinās rast atbildes uz  jautājumiem: kāds ir vidējais Zemgales uzņēmums, kādā nozarē tas strādā, kāda ir šī brīža situācija un nākotnes virzība.

Paredzēts, ka diskusijā piedalīsies Ministru prezidents Māris Kučinskis, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra vadītājs Nauris Pauliņš, bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš, AS Dobeles Dzirnavnieks valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils, SIA Jelgavas Tipogrāfija valdes loceklis Juris Sīlis, SIA Karameļu darbnīca valdes locekle Ilze Priževoite, z/s Mežacīruļi īpašnieks Juris Cīrulis un SIA Silāres valdes loceklis, restorāna Zoltners īpašnieks Valters Bruss.

"Biznesa forums ir vieta, kur no pirmavotiem var iegūt vērtīgas atziņas, diskutēt par dažādiem jautājumiem ar viedokļu līderiem un politikas veidotājiem," uzsver  LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju