Uzlauzts un apzagts šķūnītis Rundāles pagastā 1

Rundāles novada Rundāles pagastā 1. jūnijā uzlauzts šķūnītis, no tā nozagtas kannas ar dīzeļdegvielu – 150 litru. Lietas pašlaik meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. jūnijā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 13 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. jūnijā saņemta informācija par 116 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 41 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vai

Nozaga zagtu degvielu!

pirms 2 mēnešiem, 2020.06.03 08:14

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju