Ugunsdzēsēji Vecumnieku pagastā no akas izglābj āpsi

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji-glābēji Zemgalē dzēsa 39 kūlas ugunsgrēkus, tai skaitā Bauskas novadā – trīs, portālu informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta! Diemžēl katru pavasari ievērojami dienesta resursi tiek tērēti kūlas ugunsgrēku dzēšanai. VUGD aicina cilvēkus aizdomāties, ka tajā laikā, kamēr ugunsdzēsēji-glābēji dzēš degošo kūlu, kādam, iespējams, ir nepieciešama palīdzība, bet tā nevar tikt sniegta operatīvi, ja visi tuvākie dienesta resursi ir iesaistīti kūlas ugunsgrēku dzēšanā. Nededzini kūlu un, iespējams, tu kādam izglābsi dzīvību!
 Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 28. martā ugunsdzēsēji-glābēji ar cilpas palīdzību no akas izcēla tajā iekritušu āpsi.
Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 27. marta plkst. 6.30 līdz 30. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 82 izsaukumus, no tiem 63 uz ugunsgrēka dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, un vēl astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju