Ugunsdzēsēji glābēji sakārto brauktuvi pēc satiksmes negadījuma Bauskā

Vakar, 2. decembrī, pulksten 10.30 Īslīces ielā Bauskā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot tauvu, divas automašīnas novilka no krustojuma un pēc tam sakārtoja brauktuvi. Cilvēki no automašīnām izkļuva paši saviem spēkiem, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Vēl vecākā inspektore vēsta, ka 2. decembrī no rīta Bauskas novada Iecavas pagastā vieglā automašīna bija ieslīdējusi grāvī. Cilvēki bija izkļuvuši paši saviem spēkiem, un ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatora klemmes.

Vakar un šorīt, 3. decembrī, Bauskas novada Viesturu pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušus kokus. Šorīt Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji turpina doties uz izsaukumiem, kuros nolauzti koki aizšķērso brauktuvi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 2. decembra plkst. 6.30 līdz 3. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus uz glābšanas darbiem. Savukārt visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 36 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju