Tiešsaistē norisināsies «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021»; vēl var pagūt pieteikties

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus pieteikties Zemgales reģiona lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam –  LTRK iespēju festivālam «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021», kas tiešsaistē notiks 22. un 23.aprīlī, portālu informēja LTRK pārstāve Inese Raiba.

Viņa pastāstīja, ka Uzņēmēju dienas Zemgalē arī šogad pulcēs reģiona uzņēmumus un izglītības iestādes, lai interaktīvi iepazīstinātu apmeklētājus ar savu darbību, produkciju, pakalpojumiem un piedāvājumu, taču šogad tās norisināsies pilnīgi virtuālā formātā.

Virtuālā izstāde būs pieejama gan pasākuma mājas lapā - kataloga formātā, gan speciāli šim pasākumam izveidotā platformā, kurā būs apskatāmi izstādes dalībnieku profili, kuros varēs ne tikai uzzināt par dalībnieku piedāvājumu, apskatot to aprakstus, vizuālos vai video materiālus, bet arī sarunāt tiešsaistes tikšanos vai uzdot jautājumus, izmantojot tērzēšanas iespējas.

Kā ierasts, pirmā diena būs veltīta vairāk B2B aktivitātēm un izglītības iespējām, piedāvājot gan dalībnieku vebinārus par visdažādākajām tēmām, gan profesionālās un augstākās izglītības virtuālās atvērto durvju dienas. Otrās dienas centrālais notikums būs biznesa forums, kura ietvaros notiks diskusijas ar augsta līmeņa ekspertiem par šī gada noteikto virstēmu «Zaļā pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja». Tāpat pasākuma laikā plānota starptautiskā tīklošanās, dalībniekiem, kas izrādījuši interesi, organizējot attālinātas B2B tikšanās ar Ukrainas biznesa vides pārstāvjiem, tādējādi palīdzot uzņēmējiem veidot starptautiskus kontaktus.

Neskatoties uz to, ka pasākums notiks virtuāli, izpaliekot klātienes tikšanām, LTRK aicina uzņēmējus izmantot virtuālā formāta sniegtās priekšrocības, pieteikties dalībai, iesaistīties un sekot līdzi notiekošajam no jebkuras vietas Latvijā un pat pasaulē.

Reģistrēties dalībai LTRK Iespēju festivālā «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021» iespējams šeit: https://www.uznemejudienas.lv/registracija.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru - uzņēmumu - apgrozījums 2020.gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju