Tiesa skatīs pieteikumu atzīt piena pārstrādes uzņēmumu "Baltic Dairy Board" par maksātnespējīgu 3

Zemgales rajona tiesa Bauskā šodien skatīs pieteikumu atzīt piena pārstrādes uzņēmumu SIA "Baltic Dairy Board" par maksātnespējīgu, liecina tiesu kalendārā pieejamā informācija.
Ar "Baltic Dairy Board" maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsusies Pētera Bites Iecavas pagasta zemnieku saimniecība "Jumis".

Kompānijas maksātnespējas procesa administratora pretendente ir Inga Eglīte.

Bite aģentūrai LETA sacīja, ka "Baltic Dairy Board" zemnieku saimniecībai ir parādā naudu par divu mēnešu periodā piegādāto pienu.

Viņš skaidroja, ka sākotnēji zemnieku saimniecība naudu no "Baltic Dairy Board" mēģināja atgūt sarunu ceļā, bet tas nedeva vēlamo rezultātu, tāpēc nolemts vērsties tiesā.

Bite neatklāja, kādu naudas summu "Baltic Dairy Board" ir parādā zemnieku saimniecībai, bet norādīja, ka tā saimniecībai ir ļoti nozīmīga summa. "Piegādājām viņiem pienu divu mēnešu apmērā. Viņi bija vienīgie pircēji tobrīd," viņš teica, piebilstot, ka sadarbību ar uzņēmumu zemnieku saimniecība pārtraukusi janvārī.

Savukārt ar "Baltic Dairy Board" pārstāvjiem aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties.

Jau vēstīts, ka kompānijai 18.maijā tika ierosināta tiesiskās aizsardzības procesa lieta. Tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna izstrādei un tā saskaņošanai ar kreditoriem, tiesa noteikusi termiņu līdz 2018.gada 17.jūlijam, iesniedzot to apstiprināšanai tiesā ne vēlāk kā nākamajā dienā pēc noteiktā saskaņošanas termiņa beigām.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Baltic Dairy Board" pagājušajā gadā strādāja ar 19,456 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga trīs reizes, sasniedzot 1,118 miljonus eiro. Revidents kompānijas gada pārskata atzinumā norāda uz būtisku nenoteiktību saistībā ar "Baltic Dairy Board" spēju turpināt darbību.

"Baltic Dairy Board" (iepriekš "Sigilo KV") 2012.gadā izsolē iegādājās maksātnespējīgo piena pārstrādes uzņēmumu "Bauskas piens" un sāka būvēt piena rūpnīcu. "Baltic Dairy Board" rūpnīca tika nodota ekspluatācija 2015.gada decembrī, bet ražošana sākās 2016.gada janvārī.

"Baltic Dairy Board" pamatkapitāls ir 777 778 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Kaspars Kazāks (51%). Kompānijas emitētās obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

nesaprotu kapec sho faktu izskata tiesa? vajadzeja vispirms versties prokuratura par krapshanu, sveshu lidzeklu piesavinashanos, launpratigu uznemuma noveshanu bankrota.
Uz sho bridi shitie starpnieki ta jau 28 gadi krapj zemniekus un neviens no viniem vel nav sanemis kriminalsodu
Paritim shitadu paradnieku vajadzetu iedot gadi 20 pasedet un tad paskatisimies ka piena uznemumi gribes krapt zemniekus

pirms 2 gadiem, 2018.05.23 18:30

!!!

Visas bumbas vienam uzņēmumam ??? cik saprotu uzņēmums jauns strādā tikai no 2016.g.kāda krāpniecība? kādi 28.g.? vienkārši neizturēja konkurenci.

pirms 2 gadiem, 2018.05.23 23:52

to!!!

cik shadi zagleni 28 gados ir apkrapushi zemniekus? maina tik saimniekus un nosaukumus bet krapshanas metode ta pati veca

pirms 2 gadiem, 2018.05.24 00:07

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju