Šoferis Kurmenes pagastā nepakļaujas policijai 2

Vecumnieku novada Kurmenes pagastā 1. aprīlī vīrietis, vadot automašīnu «VW Golf Variant», nepakļāvās policijas darbinieka vairākkārtējām prasībām apturēt transportlīdzekli. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa,
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 1. aprīlī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. aprīlī saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Variants

Interesanti, ka Kurmenes pagastā notika tā nepakļaušanās policija aicinājumam....a kā ar pakaļdzīšanos cauri vairākām apdzīvotām vietām??? Kā ar liela ātruma pārsniegšanu caurbraucot apdzīvotas vietas un apdraudot kājāmgājējus, kuri pateicoties policijas ieslēgtajam skaņas signālam, domājot, ka ātrie traucās, savlaicīgi pagāja nostāk no ceļa faktiski tā glābjot savas dzīvības!? Un tikai administratīvais sods!? Forši tā "paspēlēties" uz ātrumu un dabūt tikai administratīvo sodu!!!

pirms gada, 2020.04.02 23:32

rallists

nosutit atkartotai izmeklesanai, , arkartas situacija sodam jabut , gandriz ka kara laika

pirms gada, 2020.04.03 19:07

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju