Šoferis Iecavas pagastā policistam dod 40 eiro kukuli 1


Centieni piekukuļot policistus nerimst. Aizvakar, 28. jūlijā, Bauskas novada Iecavas pagastā vīrietis deva policijas darbiniekam 40 eiro, lai izvairītos no dokumenta noformēšanas par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

D. Kalniņa ziņo, ka Bauskas novada Vecumnieku pagastā 28. jūlijā vīrietis, atpakaļgaitā vadot automašīnu «Renault Master», bija neuzmanīgs un iebrauca ēkas sienā, to bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. jūlijā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. jūlijā saņemta informācija par 126 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti 16 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Māris

Vajadzēja iedot vairāk.

pirms mēneša, 2021.08.03 23:02

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju