Šoferis Codes pagastā mašīnu stūrē tiesību lieguma laikā 4

Bauskas novada Codes pagastā 18. augustā vīrietis, kuram noteikts transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, stūrēja automašīnu «Audi A4». Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 18. augustā saņemta informācija par 24 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 18. augustā saņemta informācija par 140 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 72 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 34 par ātruma pārsniegšanu, viens par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrētas arī divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

interesanti

Nu kā tur īsti ir-atņem tās tiesības vai arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Tāds interesants noformulējums , domādams neizdomāsi.

pirms 7 mēnešiem, 2020.08.19 21:07

nu tad tā

Sakrājot 16 punktus (jaunajam vadītājiem - 10 punktus), vadītājam piemēro transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 1 gadu. Vadītājam 20 dienu laikā no aizlieguma piemērošanas dienas jānodod vadītāja apliecība CSDD, ja tā nav aizturēta policijā.

pirms 7 mēnešiem, 2020.08.20 15:32

smalki gan!?

- tieši tā!

pirms 7 mēnešiem, 2020.08.20 12:08

diez?

kurš satiksmē bīstamāks- tas kam "uzlikts liegums" jeb tā, var teikt jau masa, kas nezin un arī savas nekaunības dēļ neievēro satiksmes noteikumus? Izskatās, patruļpolicija "vaktē" vien pirmos, bet par otrajiem neliekas ne zinis, tai skaitā pašvaldības policija, kam būtu jākontrolē stāvēšanas un apstāšanās noteikumu ievērošana, bet tas, laikam, par grūtu, arī paziņu daudz...

pirms 7 mēnešiem, 2020.08.20 14:06

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju