Šoferis Bauskā pamet notikuma vietu 5

Bauskā, Plūdoņa ielā, 21. janvārī līdz šim nenoskaidrota persona ar savu transportlīdzekli bojājusi citu auto, aizbraucot no notikuma vietas.

Nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs ar savu auto uztriecās mašīnai «Volkswagen Touran», to bojājot, un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. janvārī saņemta informācija par pieciem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti četri administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.
 
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. janvārī saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 51 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi.  


Pievieno komentāru

Komentāri 5

nu re

Bojājusi un aizbraukusi vai bojājusi aizbraucot?

pirms mēneša, 2021.01.23 12:19

bet

ja vienā dienā vien Zemgales reģiona pārvaldē ir vērsušies 79 iedzīvotāji pēc palīdzības, tad policijai arī vajadzēja informēt, cik cilvēkiem arī reāli palīdzēts. Ja nē, tad ar ko šī iestāde atšķiras no statistikas pārvaldes, vien ar to, ka ievērojami papildina valsts budžetu

pirms mēneša, 2021.01.23 16:52

Eko

Jo skarbāka statistika, jo noderīgāks kantoris :)
Savādāk kādam var rasties šaubas par to.

pirms mēneša, 2021.02.01 19:21

?

Pametot vietu, vai pameta tai ar roku ?

pirms mēneša, 2021.01.27 15:32

Vecā šimpanze

Uzlika mīks to!

pirms mēneša, 2021.01.30 10:50

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju