Šofera neuzmanības dēļ bojātas trīs automašīnas Iecavā

Iecavā no mājas pagalma 3. martā nozagta alumīnija ķerra, pašlaik tā ir meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā 3. martā automobiļa «BMW-530» vadītājs, būdams neuzmanīgs, iebrauca stāvošā  automašīnā «Audi A4». Negadījumā bojātas abas automašīnas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Iecavā 3. martā vīrietis, vadot automobili «Honda Accord», uzbrauca stāvošai automašīnai un to uzstūma virsū automobilim «Škoda Superb». Ceļu satiksmes negadījumā bojātas visas trīs automašīnas.  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 3. martā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 3. martā saņemta informācija par 86 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 101 administratīvā pārkāpuma protokols, no kuriem 58 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju