Slēgto Dzimtmisas skolu nosola par 83 110 eiro 4

Iecavas novada pašvaldībai izdevies pārdot nekustamo īpašumu «Dzimtmisas skola», kas nosolīts par 83 110 eiro, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane.

Nekustamā īpašuma izsoles nosacītā sākumcena bija 68 310 eiro, savukārt izsoles solis – 100 eiro. Ūtrupei bija pieteikušies trīs dalībnieki, un «Dzimtmisas skola» notirgota par 83 110 eiro, kas ir par 14 800 eiro vairāk par sākumcenu.

Nekustamais īpašums sastāv no zemes vienības 3,4 hektāru platībā, kā arī skolas un saimniecības ēkas. D. Goldmane norādīja, ka līdz izsoles rezultātu apstiprināšanai domes sēdē 30. jūnijā, informācija par pircēju publiski netiks izpausta. 

Šī bija otrā reize, kad vietvara mēģināja nekustamo īpašumu pārdot. Pirmajā reizē izsolei nepieteicās neviens pretendents, tālab pašvaldība lēma par desmit procentiem samazināt sākumcenu. «Nevar īsti pateikt, kas ir iemesls tam, kāpēc pirmajā reizē neviens nepieteicās, bet šajā – vairāki. Varbūt potenciālajiem pircējiem bija nepieciešams vairāk laika apdomāties, varbūt izsoles reklamēšana otrajā reizē bija veiksmīgāka, varbūt nostrādāja tas, ka tika samazināta cena,» teic D. Goldmane.

Jau vēstīts, ka 2018.gadā pēc plašām diskusijām Iecavas novada domes deputāti nolēma reorganizēt Iecavas internātpamatskolu un Dzimtmisas pamatskolu, tās abas apvienojot. Deputātu vairākums nobalsoja par Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas reorganizāciju, tādējādi Iecavas novadā vispārējās izglītības programma tiek īstenota divās mācību iestādēs - Iecavas vidusskolā un Iecavas pamatskolā, kas darbojas līdzšinējā Iecavas internātpamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kurmene

Vai tie paši solītāji, kas tikko iegādājās Kurmenes pamatskolas ēku?

pirms gada, 2020.06.28 00:08

Rineta Bauska

varējāt jau nolikvidēt uzreiz, lai nākamgad mums nav jāpūlas tās jūsu skolas slēgt, jo mums ir sagatavots Turlā pētījums par to, ka bērniem jāmācās Bauskas ģimnāzijā, un īpaši sekmes uzlabosies, ja uz BCĢ vedīs bērnus no visattālākajiem novada nostūriem.

pirms gada, 2020.06.28 22:41

Tre

Slēdz un nolaiž visu jau tikai Bauskas novadā.
Citur lauku skolas zeļ un plaukst!

pirms gada, 2020.06.29 22:44

?

tiešām? nu tad jāsāk domāt, ko tādi pāķi te ir savēlēti?

pirms gada, 2020.06.29 23:19

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju