Skolotājai Līvijai Hammerai pasniedz apbalvojumu «Par mūža ieguldījumu» 4

Sirsnīgu, mīļu un pozitīvu vārdu birums ceturtdienas, 8. marta, pēcpusdienā teju stundas garumā piepildīja Bauskas Valsts ģimnāzijas Balto zāli. Te godināja ilggadējo pedagoģi Līviju Hammeru.

Sveicēju vidū kolēģi, bijušie audzēkņi, sirsnīgi un tuvi cilvēki. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks skolotājai L. Hammerai pasniedza pašvaldības apbalvojumu «Par mūža ieguldījumu». Skolotāja tika godināta par viņas prasmi pavērt durvis matemātikas pasaulē vairākām baušķenieku paaudzēm, kā arī nozīmīgā dzīves jubilejā.

Sveicot skolotāju, ģimnāzijas direktors Raimonds Žabovs viņu nosauca par pedagoga profesijas prestiža turētāju: «Skolotāja Līvija Hammera ar savu darbu ir spējusi pedagoga profesijas prestižu uzturēt ļoti augstā līmenī.» Skolotājas godināšana ģimnāzijas Baltajā zālē izvērtās sirsnīgā sarunu pēcpusdienā. Tajā sanākušie atklāja L. Hammeras spilgtākās rakstura iezīmes.

Vairāk lasiet laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pēteris

Skaisti, ka kolēģi atceras un sveic cienījamu skolotāju. Arī man bija tas gods būt viņas skolniekam tālajos pagājušā gadsimta 70. gados. Pievienojos sveicējiem!

pirms 2 gadiem, 2018.03.09 19:40

vārds

Apbalvojums godam pelnīts, tikai pasniegts ar 10 gadu nokavēšanos.

pirms 2 gadiem, 2018.03.10 06:43

Skolniece

Arī es esmu viņas skolniece. Perfekta skolotāja. Ielika man labus pamatus matemātikā! Lai viņai stipra veselība!

pirms 2 gadiem, 2018.03.11 00:27

Juris

Paldies, Skolotājai!

pirms 2 gadiem, 2018.03.13 09:36

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju