Skaistkalnē aizdedzies mežs

Karstais un sausais laiks izraisījis pirmo meža ugunsgrēku mūspusē, portālu informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciāliste Ilze Dāme-Birziņa.

Svētdien, 10. jūnijā, pulksten 16.30 saņemts izsaukums uz Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastu, kur dega sausā zāle. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg mežs, kailcirte un meža zemsedze. Uguns bija izpletusies pusotra hektāra platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts, tālākos dzēšanas darbus veica Valsts meža dienesta darbinieki.

Uz Rundāles novada Viesturu pagastu izsaukums saņemts svētdien plkst. 14.42. Ugunsdzēsējiem tika ziņots, ka degot kāda garāža. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka liesmas pārņēmušas garāžu un tai līdzās esošo kūti. Uguns trakoja aptuveni 200 kvadrātmetru teritorijā. Visi lopi ugunsgrēka brīdī atradās ganībās. Kūtī siena bija tikai tik daudz kā pakaišiem. Pussešos vakarā ugunsgrēks likvidēts. Iespējamos ugunsgrēka iemeslus skaidro Valsts policija.

VUGD ziņo arī par diviem vieglajiem automobiļiem Vecumnieku novadā, kuri aizdegušies. Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā kādā saimniecības ēkā dega elektrības vadi viena kvadrātmetra platībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju