Sirmgalve cieš ceļu satiksmes negadījumā 2

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 11. maija līdz 17. maijam, steigušies palīdzēt 99 reizes, desmit gadījumos konstatētas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskā 15. maijā deviņus gadus vecs puika ar velosipēdu šķērsojis ielu, viņu notriecis vieglais automobilis. Puika stacionēts ar galvas sasitumu, iespējamu smadzeņu satricinājumu un iespējamu atslēgas kaula lūzumu.

Savukārt Codes pagastā Bauskas novadā 16. maijā notikusi četru vieglo automašīnu sadursme. Tajā cieta ap 70 gadus veca sieviete, kas ar smadzeņu satricinājumu un iespējamu kreisā apakšstilba lūzumu nogādāta slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Keita Luīza Muceniece

Labdien, cien.Sandra!
Piedodiet, ka laboju Jūsu vārdus, bet cietusī ir mana omīte, kuru es laikam gan nedēvētu par sirmgalvi. Ome friziere, kurai mati vienmēr bijuši skaisti, sakopti (šis tikai humoram, neuztveriet nopietni, neviens nav aizvainots). Vairāk gan par publikācijas dramatiku. Cietusī tagad saņem daudz un dažādus zvanus, atsaucoties uz izlasīto šeit. Vēlējos labot, ka no smadzeņu satricinājuma nav ne miņas un arī jūsu apgalvotais apakšstilba lūzums arī ir izdomājums. Gadījies salauzt roku un paldies Dievam visi veseli. :)

Cieņā
Keita Luīza Muceniece

pirms 15 dienām, 2020.05.19 14:53

no malas

Tad jau nevar ticēt ko raksta žurnāliste.

pirms 15 dienām, 2020.05.19 16:53

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju