Simtgades sporta spēlēs startēs mūspuses novadu sportisti

Jelgavā ceturtdien, 21. jūnijā, notiks Latvijas Sporta veterānu un senioru savienības rīkotās 55. sporta spēles, kas reizē būs Latvijas Simtgades spēles. Trīs sporta veidi notiks arī Bauskā.

Pasākumā būs iesaistīti daudzi Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu sportisti. Trīs sporta veidi – brīvā cīņa, šautriņu mešana un dambrete notiks Bauskā 22. jūnijā.

Tomēr daudzi sportisti iesaistīsies sacensībās jau 21. jūnijā Jelgavā, kur notiks spēļu atklāšanas ceremonija, vieglatlētikas sacensības,  volejbols, basketbols, minifutbols un daudzas citas spēles. Cīņas notiks ne tikai Jelgavā un Bauskā, bet arī Aizkrauklē, Ķekavā, Tukumā, Salaspilī, Madonā un Valmierā.

Lielākā Bauskas novada delegācija noteikti startēs vieglatlētikas sacensībās – tur komandā pieteikti gandrīz 30 sportisti. Iecavas un Vecumnieku sportistu vieglatlētikā mazāk, tomēr mūsu novadu pārstāvji parasti ir spēļu dalībnieki arī minifutbolā, volejbolā, svaru stieņa celšanā, basketbolā, šautriņu mešanā, dambretē, brīvajā cīņā, novusā, riteņbraukšanā, galda tenisā, šahā un svaru bumbas celšanā. Iespējams, ka šogad kāds no mūsu novadu pārstāvjiem startēs arī kādā pagaidām mūspusē mazāk dzirdētā sporta veidā – zolītē, makšķerēšanā, varbūt būs kāds peldētājs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju