Sievieti Mežotnes pagastā sadzeļ bites 1

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 25. maija līdz 31. maijam, steigušies palīdzēt 98 reizes, 12 gadījumos konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskas novada Mežotnes pagastā 25. maijā 50 gadu veca sieviete apkopusi bišu stropus, un viņu sadzēlušas bites. Pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas atstāta mājās.

Savukārt Rundāles novada Viesturu pagastā 25. maijā 25 gadus vecs jaunietis pirtī uzkritis uz karstiem akmeņiem un apdedzinājis muguru. Ar termisku muguras labās puses apdegumu vīrietis stacionēts.

Bauskas novada Īslīces pagastā 30. maijā 30 gadus vecs vīrietis, braucot ar motociklu, no tā nokritis. Viņš sasitis un nobrāzis celi,  iespējams, arī lauzta potīte, tomēr vīrietis atteicies no hospitalizācijas.

Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam un saņemot vairākus izsaukumus par bērniem, kas, braucot ar velosipēdu, krituši un visbiežāk traumējuši galvu, NMPD atgādina lietot aizsargķiveri gan bērniem, gan kā paraugam arī vecākiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:d

nu reāli ģibila

pirms mēneša, 2020.06.02 19:33

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju