Sestdien Bauskā būs telpu futbola sacīkstes «Simtgades kauss»

Bauskā šajā nedēļas nogalē būs vairākas sacensības – 11. decembrī notiks Bauskas novada čempionāts novusā jauktajās dubultspēlēs, Bauskas novada čempionāts galda tenisā, kā arī telpu futbola sacīkstes «Simtgades kauss».

Par telpu futbola turnīru stāsta viens no rīkotājiem Raimonds Ivenkovs: «Sacensības notiek Bauskā, jo citas pašvaldības uz aicinājumu piešķirt zāli neatsaucās. Paldies Bauskas novada sporta dzīves vadītājiem, ka spējām vienoties par sacensību rīkošanu sporta namā «Mēmele» un paldies Bauskas novada uzņēmējiem, kas mūs atbalsta. Sacīkstes notiek ceturto gadu – pagājušajā gadā «Covid-19» dēļ izkrita. Pēc gada pauzes turnīrs ir atgriezies, lai arī mazākā mērogā un bez skatītājiem, bet būs forši.»

Bauskas novadu sacensībās pārstāvēs komandas «Ceraukste», «Rainis E67» un «BJSS/Mēmele», kā arī Iecavas vienības «TFK LATS» un FK «Lions». «Būs arī komandas no Liepājas, Jūrmalas, Rīgas un Aizkraukles,» atklāj R. Ivenkovs. Diemžēl lielāks vienību skaits nevarēja piedalīties «Covid-19» ierobežojumu dēļ.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju