Septiņos mēnešos mūspusē reģistrētas 13 velosipēdu zādzības; pieci riteņi atrasti un atdoti īpašniekiem 2

Šogad laika posmā no 1. marta līdz 30. septembrim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā ir  reģistrētas 13 velosipēdu zādzības. Piecos gadījumos divriteņi ir atrasti un atdoti to likumīgajiem īpašniekiem. Visvairāk velosipēdu
zādzības ir reģistrētas Bauskā (pieci gadījumi) un Iecavā (pieci gadījumi), bet trīsreiz garnadži iekārojuši braucamrīkus Bauskas novadā, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Visbiežāk divriteņi ir tikuši nozagti no pagrabiem (piecos gadījumos), turklāt divos gadījumos pagrabi nav bijuši aizslēgti. Četri divriteņi ir
nozagti no dzīvojamo māju kāpņu telpām. Zagļi nebaidās veikt noziedzīgu nodarījumu arī publiskās vietās, piemēram, tirgū. Ir reģistrēti gadījumi, kad nozagti divriteņi, kas atstāti pie dzīvojamo māju kāpņu telpām un arī privātmājas pagalmā, analizē D. Kalniņa.

«Bauskas Dzīve» sazinājās ar baušķenieci Sindiju, viņas vīra velosipēds no Slimnīcas ielas šogad nozagts pat divreiz. «Tagad visu jātur dzīvoklī, drīz gultā būs jāņem līdzi,» pauda sieviete. Kad pirmo reizi jūlijā ritenis nozagts, laimējies ātri to atgūt, jo zaglis bija mēģinājis to pārdot «Velosētā». Darbinieki bija atpazinuši un zagli sabiedējuši, tā viņš velosipēdu bija atvedis un nometis krūmos. Otrā reize bijusi pēc nepilniem diviem mēnešiem, kad ticis uzlauzts pagrabs. Reizēm gadoties, ka kāds kaimiņš neaizslēdzot pagraba ārdurvis. Bauškenieces pagrabam tikusi nozāģēta slēdzene, savukārt pirmajā reizē izlauzti dēļi, lai var redzēt, kas pagrabā iekšā. Dzīvesbiedrs ar riteņa dokumentiem vērsies policijā, bet pašlaik neesot nekādu ziņu. Arī kaimiņienei ticis nozagts velosipēds, arī neesot nekādas informācijas par to.

Bez velosipēda ģimenei grūti, jo siltajā laikā vīrs ar to devies uz darbu, pašlaik jauns vēl nav iegādāts, pagaidām uz darbu palīdzot tikt kolēģi. Bērnu riteņi pašlaik tiek turēti dzīvoklī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ha

Nozaga velosipēdus, bet atrada tikai riteņus? Kur pārējās daļas? Joks...

pirms mēneša, 2020.10.19 09:23

Atis

13 velosipēdiem sanāk 26 riteņi,atdoti pieci riteņi,tad lūdzu paskaidrojiet cik to riteņu tika tiem apzagtajiem. Atdots tika pa vienam, vai vairākiem riteņiem.

pirms mēneša, 2020.10.23 19:00

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju