Saulainē svin siera dienu 2

Ceturtdien, 29. martā, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā notika atvērto durvju diena un siera godināšanas pasākums.

Atvērto durvju dienā interesi par Saulaines tehnikuma mācību iespējām izrādīja trīs Īslīces vidusskolas 9. klases skolnieces – Tīna Rimševica, Diāna Sadauska un Linda Šumina.

«Pirmie iespaidi par skolu ir patīkami. Mācību iestādes pārstāvji mūs sagaidīja ļoti jauki un laipni. Izstaigājām visu skolu, iepazināmies ar ēku. Šķiet, ka pagaidām viss apmierina,» saka Tīna. Līdzīgās domās ir Diāna: «Patīkama viesošanās Saulainē. Plānoju apgūt viesmīlības pakalpojumu jomu, bet galīgo lēmumu vēl neesmu pieņēmusi.» Savukārt Linda ir gandrīz droša, ka pēc devītās klases absolvēšanas mācības turpinās Saulainē. «Skola ir tuvu mājām, nekur tālu nav jābrauc. Apmēram saprotu, ko skola piedāvā, un mani piedāvājums apmierina.»

Siera godināšanas pasākums «Lieldienās sieru sēju deviņiem stūrīšiem» ir ciklā «Kaucminde vakar un šodien» veidots pasākums. Skolas ēdinātāju un viesmīlības kursa studenti sacentās siera gatavošanas konkursā, minēja mīklas un gatavoja uzkodas. Pasākumā siera meistaru stāstus atklāja zemnieku saimniecības (z/s) «Celmi» vadītāja Inga Celma un z/s «Krišjāņi» saimniece Iluta Straģe.

Ļoti daudz prieka un patīkamu emociju sanākušajos raisīja pirmsskolas izglītības iestādes «Mārpuķīte» bērnu koncerts. Mazie bērniņi sanākušos priecēja ar skaistām dziesmām par laukiem, pienu un sieru, kā arī divi drosmīgi zēni runāja dzejolīšus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

***

eu a***el nah es neviena bilde neesmu

pirms gada, 2018.03.30 00:01

beizpiens

sviests

pirms gada, 2018.03.30 07:13

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju