Saulainē divām «Volvo» automašīnām nozog lukturus

Rundāles novada Rundāles pagasta Saulainē 19. oktobrī no automašīnas «Volvo V70» nozagti abi priekšējie lukturi. Tie pašlaik meklēšanā. Sabojāts arī vadītāja durvju stikls. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Rundāles novada Rundāles pagasta Saulainē 19. oktobrī arīdzan no automašīnas «Volvo XC60» nozagti abi priekšējie lukturi un bojāts vadītāja durvju stikls. Lietas pašlaik meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.
Bauskā, Zaļās ielas apļveida krustojumā ar Kalna ielu, 19. oktobrī automašīnas «BMW X3» vadītājs nedeva ceļu no labās puses braucošam transportlīdzeklim «Audi A4 Avant», tādējādi notika sadursme, bojāti abi automobiļi. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. oktobrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. oktobrī saņemta informācija par 91 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 63 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 35 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju