Sāksies digitalizācijas treniņš «Kickstart» Zemgales uzņēmējiem

Šodien sāksies digitalizācijas treniņš "Kickstart" Zemgales uzņēmējiem, informēja Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera komunikācijas projektu vadītāja Ieva Arnīte.
Treniņa laikā mentoru pavadībā dalībnieki dzirdēs uzņēmumu veiksmes stāstus, izaicinājumus, ar kādiem saskaras un kā tos risina līdzīgi uzņēmumi, piedalīsies radošās ideju darbnīcās, kā arī apmainīsies ar padomiem, kā veicināt katra uzņēmuma digitālo attīstību.

"Tas ļaus uzņēmumiem ne tikai padziļinātāk izprast savus biznesa procesus, bet arī veidot vīziju, kā kļūt efektīvākam un konkurētspējīgākam nākotnē," komentēja Arnīte.

Šis būs otrais "Kickstart" digitalizācijas treniņš Latvijā. Šī gada sākumā treniņā startēja seši mazie un vidējie pārtikas ražošanas uzņēmumi no Vidzemes.

"Pirmais digitalizācijas treniņš parādīja, cik svarīgi uzņēmējus ir aicināt "domāt ārpus kastes" un apskatīties uz savu uzņēmumu no malas, lai prātā realizētu vispārdrošākās idejas," komentēja Digitālā inovāciju centra projekta vadītāja Ilze Raudiņa.

Viņa uzskata, ka treniņš ir kā pirmais impulss, lai spertu nākamo soli, piemēram, sakārtotu uzņēmuma digitalizācijas stratēģiju un novērtētu, kā ievāktie dati spēj palīdzēt strādāt uzņēmuma labā.

"Digitalizācija ir kā dzīvs organisms, kurš attīstās katru dienu - ja uzņēmējs vēlas savu uzņēmumu attīstīt ilgtermiņā un būt efektīvs, tad tagad ir īstais laiks uzsākt digitalizācijas procesus caur idejām, pieredzes stāstiem un citu uzņēmumu ieteikumiem," skaidroja Raudiņa.

"Kickstart" treniņš kopumā ilgst pusotru mēnesi ar trīs klātienes vai attālinātām tikšanās reizēm un mājasdarbiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju