Saduras automašīnas Īslīces pagastā

Iecavā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 37. km, 6. jūlijā vīrietis vadīja transportlīdzekli «Volvo» sakabē ar piekabi, būdams 2,03 promiļu alkohola reibumā. Pieņemts lēmums par procesa sākšanu administratīvā pārkāpuma lietā, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Īslīces pagastā 6. jūlijā vīrietis, vadot automašīnu «Volvo» pa mazāk svarīgu ceļu, krustojumā nedeva ceļu automašīnai «Chevrolet Monte Carlo». Ceļu satiksmes negadījumā traumas guva automašīnas «Chevrolet Monte Carlo» vadītājs un pasažiere, bet no hospitalizācijas abas personas atteicās. Pieņemts lēmums par procesa sākšanu administratīvā pārkāpuma lietā.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. jūlijā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, divos cietušas divas personas.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. jūlijā saņemta informācija par 106 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 43 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 23 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas astoņas personas. Reģistrētas divas velosipēda zādzības, viena laupīšana un viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju