Sabojā garāžas vārtus Iecavā; vainīgais atrasts

Iecavā, garāžu kooperatīvā, iebraucot ar automašīnu garāžas vārtos, 27. maijā tie tika sabojāti, bet autovadītājs pameta notikuma vietu. Vainīgā persona tika noskaidrota, par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. maijā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti septiņi administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. maijā saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 61 administratīvā pārkāpuma protokols, tajā skaitā 25 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju