Sabojā automazgātavas iekārtu Bauskā

Bauskā 11. martā automašīnas «Toyota Land Cruiser» vadītājs uzbrauca automazgātavas iekārtai, to bojājot. Policijā sākta resoriskā pārbaude, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 11. martā saņemta informācija par septiņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti pieci administratīvā pārkāpuma protokoli. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. martā saņemta informācija par 89 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 33 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas. Fiksēta viena automašīnas un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju