Rundāles novadā izbraukumā vakcinēs un čipos mājdzīvniekus 2

Atsaucoties uz ārpus pilsētas dzīvojošo mājdzīvnieku īpašnieku lūgumiem, Rundāles novadā 8. aprīlī būs iespēja vakcinēt mājdzīvniekus un veikt mikročipēšanu suņiem un kaķiem, informē veterinārārste Ieva Apšāne.

«Ir pagājuši divi gadi, kopš pirmo reizi devos izbraukuma vakcinēšanā un mikročipēšanā uz Rundāles novadu, un, kā jau solīju, ja pieprasījums būs, izbraukumos došos katru gadu. Saņēmu neskaitāmus zvanus ar vēlmi vakcinēt un čipot mājdzīvniekus. Speciālista došanās pie katra saimnieka individuāli klientiem ir ļoti neizdevīga, jo tad jāsedz arī ceļa izdevumi. Nolēmu veikt izbraukuma vakcinēšanu un čipošanu novadu pagastos,» stāsta veterinārārste Ieva Apšāne.

Visiem interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas, iepazīties ar veterinārajām precēm istabas un produktīvajiem dzīvniekiem, trušu vakcināciju, kā arī būs pieejamas barības piedevas, mikroelementi un sāls. Lai pasargātu savu mīluli no bīstamām un bieži vien nāvējošām infekcijām, dzīvniekus nepieciešams vakcinēt.

Veterinārmedicīnas likums, Ministru kabineta noteikumi Nr.178 «Trakumsērgas profilakses un apkarošanas kārtība» noteic, ka neatkarīgi no saimnieka uzskatiem un vēlmēm, kā arī no tā, vai dzīvnieks uzturas ārpus mājas vai arī tikai mājās, obligāta ir ikgadējā potēšana pret trakumsērgu.


Uzziņai

Saulainē plkst. 10 – Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības stāvlaukumā;

Vecrundālē plkst. 10.20 – pie bibliotēkas;

Mazbērstelē plkst. 10.40 – pie informācijas stenda;

Svitenē plkst. 11.30 – pie veikala «Vesco»;

Pilsrundālē plkst. 14 – tirgus laukumā;

Bērstelē plkst. 14.30 – pretī veikalam «Vesco»;

Viesturos plkst. 15.30 – pie informācijas stenda.

Neskaidrību gadījumā var zvanīt pa tālruni 26343578.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bdz

Super!

pirms 2 gadiem, 2018.04.05 14:26

runā

tas lielais, baltais, klīstošais esot paša Okmaņa, bet ,varbūt, izrunāts?

pirms 2 gadiem, 2018.04.05 16:48

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju