Rolands Kovaļevskis četras dienas pavadīs izlases treniņnometnē

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti no 2. līdz 5. novembrim trenēsies Kocēnos galvenā trenera soma Arto Rīhimeki vadībā. 

Izlases kandidātu sarakstā ir arī baušķenieks, Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis, Latvijas florbola «Elvi» līgas
«Betsafe/Ulbroka» vienības spēlētājs Rolands Kovaļevskis.

Četru dienu treniņnometne notiks, izmantojot šīs nedēļas nogalē plānoto starptautisko «logu» jeb pārtraukumu, kad klubu komandām spēles nenotiek.

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti aizvadīs četru dienu treniņnometni, kas no 2. līdz 5. novembrim norisināsies Kocēnos.
Rolandam par iekļūšanu izlasē uztraukties nevajadzētu. Viņš pērn sevi ļoti pamanāmi apliecināja pasaules čempionātā Rīgā un arī pašlaik ir labā fiziskajā formā, turklāt demonstrē rezultativitāti kluba spēlēs. Rolands ar desmit vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm deviņos mačos ir «Betsafe/Ulbroka» otrs trāpīgākais spēlētājs. Komandai pašreiz otrā vieta «Elvi» florbola līgā.

Latvijas vīriešu florbola valstsvienības galvenais treneris Arto Rīhimeki uz šo nometni izsaucis 28 spēlētājus. Uzaicinājumus saņēmuši divi vārtsargi, seši aizsargi un 20 uzbrucēji. Vislielākā pārstāvniecība šoreiz ir no komandas «Talsu NSS/Krauzers» – pieci spēlētāji. Četri florbolisti izsaukti no čempionvienības «Betsafe/Ulbroka», pa trim – no Cēsu «Lekringa», Stalbes «Pārgaujas» un «Lielvārdes/Fat Pipe», divi – no Kocēnu «Rubenes», bet viens – no Liepājas komandas «Kurši/Ekovalis». Pārējie pieci uzaicinātie florbolisti – brāļi Jānis un Andris Rajeckis, Artūrs Jurševskis, Morics Krūmiņš, Jakobs Karlsons spēlē Šveices, Čehijas, Somijas un Zviedrijas līgās, vēsta floorball.lv.

Latvijas vīriešu izlase gatavojas dalībai pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīram, kas notiks 2018. gadā no 30. janvāra līdz 3. februārim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Kvalifikācijas turnīra grupā EUR3 latviešu pretinieki būs šveicieši, krievi, itālieši, ungāri un islandieši. Latvijas vīriešu florbola izlase pasaules rangā pašlaik ieņem 7. vietu, Šveices – 3. vietu, Krievijas – 15. vietu, Itālijas – 21. vietu, Ungārijas – 30. vietu, bet Islandes – 32. vietu. Pasaules čempionāta finālturnīram noteikti kvalificēsies pirmo un otro vietu izcīnījušās valstsvienības, bet izlase, kas ieņems trešo vietu, – tikai tad, ja tās rezultāti būs labāki nekā citu grupu tādas pašas vietas ieguvējām. Pasaules čempionāta finālturnīrs notiks 2018. gada decembrī Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Kocēnos Latvijas izlases kandidātiem plānotas sešas treniņnodarbības, kā arī nometnes noslēguma spēle, ko florbolisti aizvadīs savā starpā. Līdz pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram izlasei paredzētas vēl divas treniņnometnes, kas arī notiks Kocēnu sporta namā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju