Rīta reiss uz Rīgu būs agrāk 2

Lai maršruta Rīga–Bauska rīta reiss tiktu izpildīts saskaņā ar noteikto kustības sarakstu, no 11. jūnija autobuss, kurš pagaidām vēl izbrauc plkst. 7.20, no Bauskas autoostas dosies desmit minūtes agrāk – plkst. 7.10. Rīgas Starptautiskajā autoostā tas būs ierastajā laikā. Izmaiņas veiktas, ņemot vērā to, ka Rīgā no rīta bieži veidojas sastrēgumi, kā dēļ reisa izpilde kavējas, portālu informēja valsts SIA «Autotransporta direkcijā».

«Vislielākais cilvēku pieplūdums, braucot no Bauskas uz Rīgu, ir tieši rīta reisos un vakara reisos – braucot no galvaspilsētas atpakaļ uz Bausku. Sēdvietas ir pārpildītas, cilvēki stāv kājās. Pasažieru pieplūdums un rotācija notiek visu laiku, jo ceļa posmā ir 36 pieturas.

Maršruta izpildes laiks tiek palielināts, ņemot vērā blīvo satiksmi, pieturu skaitu. Ja autobuss kavēsies, tad sanāk, ka mēs maldinām cilvēkus, tāpēc, lai tā nebūtu, laiks ceļā tiek palielināts,» teic a/s «Nordeka» pasažieru pārvadājumu daļas direktors Sergejs Konopijevs.

Cilvēku pieplūduma statistikas datus lielā mērā ietekmējot nelegālie pārvadātāji, kuri pēdējā laikā esot uzradušies arvien biežāk un vairāk, radot zaudējumus uzņēmumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zigis

paceliet cenas,tad cilvēki mazāk brauks un nebūs kājās jastāv,kur problēmas

pirms gada, 2018.06.07 23:13

Aivars

Tupam tupas domas

pirms gada, 2018.06.08 00:42

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju