Rihards Čerkovskis svētdien ar izrādi «Tinder Surpise» smīdinās Bauskā 2

Svētdien, 16. februārī, Bauskas Kultūras centrā būs skatāma aktiera Riharda Čerkovska stāvizrāde «Tinder Surprise jeb manas bijušās», portālu informēja izrādes autors.

R. Čerkovskis stāsta, ka šis ir humoristisks stāsts par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm. Par šķiršanos, nesaderību, krāpšanu, laimi un laimes ilūziju. Par meliem, par iepazīšanos internetā un par to, kā vīrieši redz šo pasauli un kā sievietes. Stāsta mērķis ir norādīt uz to, cik radikāli atšķirīgi mēs domājam, bet cik vienādās situācijās «iekuļamies». Kā veiksmīgāk pārdzīvot intrigas, ķildas un visādas «attiecību nebūšanas».

«Mana pārliecība ir tāda, ka mums visiem patiesībā ir daudz vairāk kopīga nekā mēs spējam iedomāties, bet kas ir vēl fenomenālāks atklājums, mēs šajā dzīvē nespējam ietekmēt neko, atskaitot mūsu reakciju. Jā, kā mēs reaģējam dažādās situācijās? Dramatiski vai humoristiski?» teic R. Čerkovskis un atklāj, ka izrādē būs arī dzirdami «laimīgu attiecību likumi», ar kuriem attiecības ir iespējams padarīt skaistas, harmoniskas, mīlestības bagātas.
Pievieno komentāru

Komentāri 2

P

Var arī stāvus.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 18:59

Smogs

Pilnīgs sviests, Ugunskuriņš kārtējo reizi ar ***em atmazgā finanses...

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 21:35

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju