«Rainis» otro gadu uzvar Bauskas novada čempionātā futbolā 4

Sestdien, 1. septembrī, ar trim spēlēm noslēdzās Bauskas novada 7×7 futbola čempionāts.

Šogad par čempiona titulu sacentās sešas komandas – «Brunava», «Ceraukste», «Policija», «Rainis», «Sesava» un «Uzvara». Visas vienības no 15. jūlija līdz 1. septembrim aizvadīja divu apļu turnīru, ar katru pretinieku tiekoties divas reizes.

Kā jau «Bauskas Dzīve» informējusi iepriekš, pēc pirmā apļa līderpozīciju dalīja divas komandas – «Rainis» un «Sesava». Abas vienības pirmajā aplī bija uzvarējušas četras spēles, bet savstarpējā cīņā mērojās spēkiem neizšķirti. Līdzīga situācija bija arī otrajā aplī – abas komandas līdz noslēdzošajai kārtai bija uzvarējušas visas savas spēles, un bija acīmredzams, ka čempioni tiks noskaidroti tieši vienību savstarpējā duelī. Intriga izgaisa diezgan ātri, pa reizei rezultatīvs bija Māris Akmentiņš un Raivis Miļūns, izvirzot «Raini» vadībā ar rezultātu 2:0. Sesavieši vienus vārtus atguva, bet «Rainis» turpināja perfekti, gūstot vēl trīs vārtus, tādējādi ar rezultātu 5:1 svinot uzvaru un kļūstot par čempioniem otro gadu pēc kārtas.

Arī trešās vietas ieguvēji tika noskaidroti tikai turnīra pēdējā kārtā, kad tikās «Uzvaras» un «Policijas» futbolisti. Uzvariešiem uzdevums bija vieglāks, šajā spēlē viņiem pietika iegūt vienu punktu, lai nodrošinātu trešo vietu, savukārt «Policijai» derēja tikai uzvara. Rezultātu atklāja «Uzvara», taču «Policija» prata atspēlēties un vēlāk arī izvirzīties vadībā. Tiesa, «Uzvaras» komandai bija divas ļoti labas iespējas, lai izrautu neizšķirtu un nodrošinātu sev bronzas godalgas. Vispirms, būdams brīvs, no vārtu priekšas vārtus nespēja gūt «Uzvaras» spēlētājs, vēlāk uz «Policijas» vārtiem tika nozīmēts septiņu metru soda sitiens. Abos gadījumos par varoni kļuva turnīra labākais vārtsargs Dāvis Beimo, atvairot abus sitienus un nodrošinot «Policijai» uzvaru.

Kā ierasts pēc turnīra, tika pasniegtas arī individuālās balvas. Par labāko vārtsargu kļuva jau pieminētais Dāvis Beimo. Turnīra labākā aizsarga balvu saņēma Jānis Grigorjevs no «Sesavas». Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Raivis Miļūns, bet par rezultatīvāko ar 12 gūtiem vārtiem kļuva Kristers Panteļejevs, abi pārstāvēja komandu «Rainis».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Eh

Vai tad Rainī vēl kāds dzīvo?????

pirms gada, 2018.09.03 18:39

Rūdis

Neviens no šiem džekiem Raini nedzivo , pēc piederības - malači !

pirms gada, 2018.09.06 19:12

Ttt riga

Tad tu sudigi zini Alniti.

pirms gada, 2018.09.06 20:08

Alnitis

Es nezinu, tik domāju, ka visi jau tagad mūk prom no laukiem.......

pirms gada, 2018.09.09 22:10

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju