Policija vēl izmeklē kriminālprocesu par Zemgales ceļmalu piesārņošanu ar indīgu vielu 5

Likumsargi vēl izmeklē kriminālprocesu par Zemgales ceļmalu piesārņošanu ar indīgu vielu pērnā gada maijā, noskaidroja aģentūra LETA. Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece skaidroja, ka dienests visus lietas materiālus ir nodevis VP, kas veic kriminālizmeklēšanu par šo gadījumu.

Savukārt VP pārstāve Dace Kalniņa apgalvoja, ka pašlaik notiek aktīvs pirmstiesas izmeklēšanas darbs uzraugošā prokurora vadībā. Izmeklēšanas interesēs vairāk informācijas policija pašlaik nesniedz.

LETA jau ziņoja, ka pērnā gada maija beigās VVD inspektori un policijas darbinieki aizturēja vides piesārņotāju, kurš Zemgalē ceļmalas nolējis ar indīgu šķidrumu.

Pēc VVD speciālistu sākotnējā vērtējuma, izlietais šķidrums satur cianīdjonus un tā izcelsme ir Olaines ķīmiskā rūpnīca "Biolars". Reaģējot uz notikušo, VVD tika izdevis lēmumu - brīdinājumu par "Biolars" darbības iespējamo daļēju apturēšanu - porofora ražošanas pārtraukšanu.

Par konstatēto pārkāpumu arī sākts kriminālprocess. Arī VP guvusi apliecinājumu, ka automašīna, kas 24.maijā pieķerta, izlejam ķīmisko vielu Bauskas novadā gar kādu ceļu, izbraukusi no AS "Olaines ķīmiskā rūpnīca "Biolars"" rūpnīcas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

puzis

Ja neiesaistīs vispasaules izmeklētājus, tad tā arī nezinās, kurš ir to žļurgu gar ceļa malām izlējis. To, ka aizturēja mašīnu un šoferi ir par maz, lai zinātu, kam šī mašīna pieder un kurš licis izliet.

pirms gada, 2020.02.10 11:02

Tu ...

Laistītājs, jau sen kā izlaists ārā....neviens tur vainīgs nebūs

pirms gada, 2020.02.10 11:03

prātnieks

Laikam kuvieris tik liels ( ne jau ierindniekam), vai arī ''jumts'' - ka nevar ''saredzēt'' ne mašīnu, ne šoferi un tad arī tālāko... var gadīties = sameklēsi un ...
Lieliem priekšniekiem reizēm nepatīk padoto aktivitātes un var zaudēt kādu pagonu zvaigznīti vai pat darbu...

pirms gada, 2020.02.10 12:00

SUPER

Nenormāli sarežģīta lieta. Izmeklēs vēl gadus piecus līdz iestāsies noilgums.

pirms gada, 2020.02.10 18:28

kauns

nav jau ne pirmais, ne arī otrais kriminālproces, kurš gadiem pret konkrēto personu tiek "aktīvi" izmeklēts uzraugošā prokurora vadībā

pirms gada, 2020.02.17 08:28

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju